آزمون سراری در مبارکه با حضور ۱۸۹۱ نفر داوطلب برگزار گردید

0

به گزارش پایگاه خبری صدای مبارکه آزمون سراسری عمومی و اختصاصی برای داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم تجربی صبح امروز آغاز شد .

داوود رجبی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مبارکه عنوان کرد : کنکور امسال در شهرستان مبارکه توسط مدیریت آموزش و پرورش با حدود ۲۰۰ نفر از عوامل اجرایی که شامل همکاران و کارشناسان و معاونین این اداره هستند برگزار گردید.

مدیر اداره اموزش و پرورش مبارکه در ادامه گفت : در کنکور امسال حدود ۱۸۹۱ نفر  دانش آموز مبارکه ای در کنکور شرکت کردند از مجموع این تعداد نفرات ۱۳۲۹ نفر تعداد دانش آموز دختر و ۵۶۲ نفر داش آموزان پسر بودند.

ور در ادامه افزود : در کنکور ۹۷ بالغ بر ۸۹ نفر دختر ، ۱۵۵ نفر پسر در رشته ریاضی و در رشته علوم انسانی ۲۹۶ نفر داوطب دختر ، ۵۵ نفر پسر و ۱۴۲ شرکت کننده دختر ، ۲۲ نفر شرکت کننده پسر در رشته هنر شرکت نمودند

وی خاطر نشان کرد : در رشته علوم تجربی ۶۰۲ نفر داوطلب دختر و ۲۵۷ نفر داوطلب پسر و در رشته زبان خارجی ۲۰۱ داوطلب دختر و ۷۳ داوطلب پسر شرکت نمودند .

داوود رجبی با بیان اینکه دانش آموزان مبارکه ای در ۱۴ حوزه امتحانی کنکور خود را در کمال آرامش و خونسری برگزار میکنند ادامه داد : ارگان های مختلف جهت برگزاری کنکور همکاری صمیمانه را با اداره آموزش و پرورش شهرستان مبارکه داشته اند که جا دارد از زحمات فرماندار محترم شهرستان مبارکه ، سازمان آتش نشانی ،شبکه بهداشت و درمان ، اداره آب ، اداره برق ، نیروی انتظامی و پلیس راهور تقدیر و تشکر میکنم که نهایت همکاری را با ما داشته اند.

هیئت تحریریه پایگاه خبری صدای مبارکه برای داوطلبان این آزمون آرزوی سربلندی و موفقیت را دارد .

Likes(0)Dislikes(0)

پاسخ دهید

چهار + 6 =