بهربرداری بخش جامع توانبخشی در سال جدید توسط بیمارستان محمد رسول الله

0

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای مبارکه دکتر مقصودی ریاست بیمارستان محمد رسول الله در نشست خبری عنوان کرد : در ایام نوروز یک برنامه ریزی کامل در جهت تجهیز و تامین دارو ها انجام شد .

دکتر مقصودی در ادامه اظهار داشت : در تمام طول تعطیلات پزشک متخصص، جراح ، ارتوپد متخصص ، متخصص زنان و زایمان و.. در بیمارستان به صورت شبانه روزی فعالیت داشتند و خدمات تخصصی را به بهترین شیوه ارائه دادیم .

وی در ادامه گفت : در سال جدید بهسازی فاز دو اتاق عمل را انجام خواهیم داد که در سال گذشته فاز یک به بهربرداری رسید که حدود یک میلیارد ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اینکار در نظر گرفته شده است .

ریاست بیمارستان محمد رسول الله مبارکه در ادامه اظهار کرد : بهسازی کلینیک تخصصی و آزمایشگاه را در سال جدید داریم که فضای جدیدی در اختیار مردم قرار می دهیم و دستگاه های پیشرفته آزمایشات که مورد نیاز شهرستان است به زودی وارد بیمارستان میشود

وی در ادامه افزود : در سال جدید قرار است بخش جامع توانبخشی که در سطح کشوری بی نظیر باشد که با تامین بودجه و برنامه ریزی های که انجام شده به بهربرداری خواهد رسید .

 

در سال جدید ۱۱۹ عمل جراحی انجام شد

مدیریت بیمارستان محمد رسول الله عنوان کرد : در طول تعطیلات ۵۰۴ نفر مراجعه به اورژانس داشته ایم که ۳۰۴ نفر در بخش ها بستری شدند

وی در ادامه گفت : تعداد عمل زایمان ها در سال جدید ۴۷ مورد و در سال گذشته ۲۷ مورد بود که این آمار قابل توجه است

محمد ایرانپور افزود : در سال جدید ۱۱۹ عمل جراحی انجام شد که ۸۱ مورد آن اورژانسی و ۳۸ مورد غیر اورژانسی انجام شد و ۵۰۴ مورد دیالیز انجام دادیم

مدیریت بیمارستان محمد رسول الله با بیان اینکه سال گذشته فضای بیمارستان یک فضای کوچک و بسته ای بود افزود : در سال جدید فاز سه درمانگاه به بهربرداری رسید و در فضای درمانگاه و اوژانس تعمیرات لازم را انجام شد و در اختیار مردم قرار گرفت .

Likes(0)Dislikes(0)

پاسخ دهید

17 + شانزده =